Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BOMBA ATOMOWA na tzw. "Panstwo Islamskie" (ISIS)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo te kraje nie mogą dokonywać osądów tak jak im się podoba. Jeśli poleci jedna atomówka to czemu ma nie polecieć druga czy trzecia? Dla nas ich kultura jest dziwna, ale dla nich nasza. Nawet jeśli by spuścili to zawsze znajdzie się ktoś kto ocaleje a popierał te kraje i wtedy może się to skończyć atomicą na właśnie te kraje lub cały świat. Najlepszym wyjściem jest wjechanie tam i zrobienie porządku, ale do tego trzeba zaangażowania wielu państw oraz nie przyzwalać im na takie działania, bo jesteśmy tolerancyjni.

Opublikowano

Tak, Ty najlepiej byś rozjebał wszystko. Nieważne, że nie wiadomo gdzie i kto coś zrobił, ważne, żeby tę atomówkę pierdolnąć, bo fajnie wybuchnie. A tak w ogóle, to każdego Araba rozstrzelać z miejsca, bo to na pewno skrajny islamista i chce, żebyś zginął. 

>se.pl

Dobre biedaźródło.

Opublikowano

W sumie, to taka atomówka od Ruskich to nie jest zły pomysł. Nie jest to aż tak konieczne z ich strony, ponieważ i tak Rosjanie robią rzeź w państwach arabskich, dlatego wątpliwy jest zamach np. w Moskwie.

Opublikowano

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

 

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

Ja nie zajrze. Po twoim pytaniu juz wnioskuje, ze ogladasz jakies gownofilmiki, po ktorych sam sobie wmawiasz, ze dostrzegasz prawde ponad podzialami.

Wojna to interesy, wiec nikt chce ich konczyc, dopoki plynie gotowka.

 

@hooligan333 to przeciez odpowiedzialem :v

Opublikowano

 

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

 

Ja nie zajrze. Po twoim pytaniu juz wnioskuje, ze ogladasz jakies gownofilmiki, po ktorych sam sobie wmawiasz, ze dostrzegasz prawde ponad podzialami.

Wojna to interesy, wiec nikt chce ich konczyc, dopoki plynie gotowka.

1. To nie zaglądaj

2. Pytam sie po prostu z ciekawości jprd

3. Nie oglądam jąkis "gownofilmikow" bo mam wazniejsze sprawy........

Opublikowano

 

 

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

Ja nie zajrze. Po twoim pytaniu juz wnioskuje, ze ogladasz jakies gownofilmiki, po ktorych sam sobie wmawiasz, ze dostrzegasz prawde ponad podzialami.

Wojna to interesy, wiec nikt chce ich konczyc, dopoki plynie gotowka.

1. To nie zaglądaj

2. Pytam sie po prostu z ciekawości jprd

3. Nie oglądam jąkis "gownofilmikow" bo mam wazniejsze sprawy........

 

 

Z ciekawości k***a ja p*******, zastanów się przez chwilę:

- skoro wybuchła tam bomba to skąd pewność czy nie poleci gdzie indziej?

- bomba wybuchła - szkoda bardzo, że to wprowadziło, by terrorystów w furię co momentalnie zamieniłoby się na masę ataków terrorystycznych.

- tego terenu nie można już w jakikolwiek sposób wykorzystać, okolica jest skażona i kto wie czy opary nie pójdą np. do nas.

- na pewno ten kto zrzuci tą bombę nie będzie miał żadnych problemów i dostanie jakąś nagrodę nobla - nie k***a, świat to nie kwejk gdzie jest masę zdjęć obrażających ciapatych.

 

 

I nawiązując do tego, że świat to nie kwejk to pewnie stąd bierzesz takie głupie pomysły. Polecam Ci poczytać czym faktycznie jest bomba atomowa, a nie żyć dalej jak jakiś neandeltanczyk czy homo erectus w świadomości, że bomba to takie coś co robi grzybka i niszczy wszystko w danej okolicy.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Broń_jądrowa

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Rzucą jedną atomówkę i zapoczątkuje to wojnę atomową. Nie chciałbyś żyć na takim świecie.

Bo życie w świecie gdzie strach wyjść z domu na koncert czy chociażby do centrum handlowego jest o niebo lepsze.

Opublikowano

 

Rzucą jedną atomówkę i zapoczątkuje to wojnę atomową. Nie chciałbyś żyć na takim świecie.

Bo życie w świecie gdzie strach wyjść z domu na koncert czy chociażby do centrum handlowego jest o niebo lepsze.

 

No tak, faktycznie, zagłada na świecie to o wiele lepsze wyjście.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

I gdzie byś zrzucił tą bombę ? xD

Chyba sobie na łeb co najwyżej.

Opublikowano

I gdzie byś zrzucił tą bombę ? xD

Chyba sobie na łeb co najwyżej.

 

 Francja,Belgia,Niemcy,Wschód i po sprawie.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Francja,Belgia,Niemcy,Wschód i po sprawie.

 

To profilaktycznie walnijmy sobie też pod nogi atomówkę bo pierwsze 100 uchodźców już gościmy :D

Opublikowano

 

Francja,Belgia,Niemcy,Wschód i po sprawie.

 

To profilaktycznie walnijmy sobie też pod nogi atomówkę bo pierwsze 100 uchodźców już gościmy :D

 

 

W sumie czemu nie. Warto byłoby poswiecić tyle cebul żeby zabic 100 arabów.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Rzucą jedną atomówkę i zapoczątkuje to wojnę atomową. Nie chciałbyś żyć na takim świecie.

Bo życie w świecie gdzie strach wyjść z domu na koncert czy chociażby do centrum handlowego jest o niebo lepsze.
Dokładnie SorryMate
Opublikowano

I gdzie byś zrzucił tą bombę ? xD

Chyba sobie na łeb co najwyżej.

Zacząłbym od twojej głowy. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz.

Problem z bronią jądrową polega na tym, że dużo osób wywyższa jej możliwości. 

Prawdopodobnie nie zostanie ona nigdy użyta, ponieważ skutki nie byłyby nawet fatalne. Po prostu nie byłoby czym rządzić. Jak jeden odpali, to zaraz się zbierze kółko wzajemnej adoracji.

Z bombą jest jak z penisem. Im większy, tym lepszy. Posiadanie bomby wzbudza strach u innych potencjalnych wrogów i na tym się kończy. Użycie w żadnym przypadku nie gwarantuje wygranej. 

Gdyby tak miało być, to kraje posiadające bomby, już dawno walczyłyby o wpływy. Zdrowy rozsądek mówi, że broń jądrowa, to koniec wpływów.

 

@Aika masz rację. IS to organizacja, która samozwańczo nazywa się państwem. Przez okres swojej działalności zajęli jednak jakieś tereny, więc miejsce na zrzut by się znalazło.

IS to nieskomplikowany problem. IS to pieniądze, stąd taka niechęć w rozwiązywaniu "problemu".

Opublikowano

W sumie czemu nie. Warto byłoby poswiecić tyle cebul żeby zabic 100 arabów.

 

Cebula poświęci się w imię wyższego dobra. Zrodzi się po tym silniejsza niż wcześniej. <.<

 

 

 

Zacząłbym od twojej głowy. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz.

 

Chyba wniosłam do tematu tyle, że ISIS to nie państwo, tylko organizacja więc to zrzucenie bomby w "sam jej środek" jest mało realne. ;d

Więc skoro to niemożliwe to po co gdybać dlaczego tego nie zrobią itd. ;>  Lubisz gdybać? Bo ja niekoniecznie.

ISIS to skomplikowany problem, który wymaga innych działań.

Opublikowano

Aż żal patrzeć jak bezbronna jest Europa Zachodnia i w jakim jest stanie. Niegdyś kolebka i generator cywilizacyjny, a dzisiaj zadłużona, zdziczała, atawistyczna i przestraszona z powodu nieudanego eksperymentu multi-kulti. Marksizm kulturowy doprowadza ich na skraj przepaści. Instytucje unijne uważające się za demokratyczne są autorytarne. Komisja Europejska jest selektywnie wybierana za pośrednictwem głów państw członkowskich, zdominowanych przez socjalistów i komunistów, a Parlament Europejski stanowiący wzór nowoczesności nie ma nawet bezpośredniej inicjatywy ustawodawczej. Przy tym zajmuje się spłuczkami, marchewkami, oscypkami, równouprawnieniem i obroną demokracji - wszędzie poza unijnymi strukturami. To co istotne i logiczne nie ma dla nich żadnego znaczenia. Zalew uchodźcami? Niż demograficzny? Nadmiar regulacji? Rozbudowana biurokracja? Wysokie podatki? Są ważniejsze sprawy. A część Polaków błaga o pomoc światłych mędrców z Brukseli w przywróceniu władzy Ludowi, uznając ich przy tym za demokratów. To dopiero jest ciemnogród! I fragment Narodu dalej krzyczy, że chce do Europy. A gdzie my mieszkamy? W Azji?

805491408806070489277.png


Opublikowano

Aż żal patrzeć jak bezbronna jest Europa Zachodnia i w jakim jest stanie. Niegdyś kolebka i generator cywilizacyjny, a dzisiaj zadłużona, zdziczała, atawistyczna i przestraszona z powodu nieudanego eksperymentu multi-kulti. Marksizm kulturowy doprowadza ich na skraj przepaści. Instytucje unijne uważające się za demokratyczne są autorytarne. Komisja Europejska jest selektywnie wybierana za pośrednictwem głów państw członkowskich, zdominowanych przez socjalistów i komunistów, a Parlament Europejski stanowiący wzór nowoczesności nie ma nawet bezpośredniej inicjatywy ustawodawczej. Przy tym zajmuje się spłuczkami, marchewkami, oscypkami, równouprawnieniem i obroną demokracji - wszędzie poza unijnymi strukturami. To co istotne i logiczne nie ma dla nich żadnego znaczenia. Zalew uchodźcami? Niż demograficzny? Nadmiar regulacji? Rozbudowana biurokracja? Wysokie podatki? Są ważniejsze sprawy. A część Polaków błaga o pomoc światłych mędrców z Brukseli w przywróceniu władzy Ludowi, uznając ich przy tym za demokratów. To dopiero jest ciemnogród! I fragment Narodu dalej krzyczy, że chce do Europy. A gdzie my mieszkamy? W Azji?

 

Nie jest bezbronna,poprostu nie chca nic z tym zrobić

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Aż żal patrzeć jak bezbronna jest Europa Zachodnia i w jakim jest stanie. Niegdyś kolebka i generator cywilizacyjny, a dzisiaj zadłużona, zdziczała, atawistyczna i przestraszona z powodu nieudanego eksperymentu multi-kulti. Marksizm kulturowy doprowadza ich na skraj przepaści. Instytucje unijne uważające się za demokratyczne są autorytarne. Komisja Europejska jest selektywnie wybierana za pośrednictwem głów państw członkowskich, zdominowanych przez socjalistów i komunistów, a Parlament Europejski stanowiący wzór nowoczesności nie ma nawet bezpośredniej inicjatywy ustawodawczej. Przy tym zajmuje się spłuczkami, marchewkami, oscypkami, równouprawnieniem i obroną demokracji - wszędzie poza unijnymi strukturami. To co istotne i logiczne nie ma dla nich żadnego znaczenia. Zalew uchodźcami? Niż demograficzny? Nadmiar regulacji? Rozbudowana biurokracja? Wysokie podatki? Są ważniejsze sprawy. A część Polaków błaga o pomoc światłych mędrców z Brukseli w przywróceniu władzy Ludowi, uznając ich przy tym za demokratów. To dopiero jest ciemnogród! I fragment Narodu dalej krzyczy, że chce do Europy. A gdzie my mieszkamy? W Azji?

 

Ale co? Mówisz o broni jądrowej? Kiedyś Ukraina bawiła się atomami, ale oczywiście przez komunistów musiała sobie to coś zabrać, bo rzekomo wybuch w Czarnobylu to wypadek - gówno prawda, polecam każdemu, a zwłaszcza tym przeciwnikom energii atomowej zobaczyć jak naprawdę to się stało - komunista, który dał za mało energii reaktorowi, bo ma jakieś pojebane ambicje, zła budowa samego kompleksu np. dachu i parę innych współczynników sprawiających, że nawet elektrownia na węgiel mogłaby być bardzo groźna.

 

 

A czemu mówię o Ukrainie? Bo gdyby dalej mieli atomówki to Putin raczej bałby się w ogóle ruszać ten kraj, a tym samym i samo nagłośnienie o bombach atomowych nie byłoby tak wielkie. No, ale kolejna w kolejce jest Polska i oczywiście zacofany dziadek co obsługa mikrofali sprawia trudność przez te guziczki czy taki dzieciak co nigdy rachunku za prąd nie widział będą mówić, że to jest bardzo niebezpieczne i tak dalej, i tak dalej. A Polska przecież nie ma terrorystów - więc ten kraj aż się prosi o takie źródło energii, ale nie - Polska musi być amebą technologiczną.

 

­

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...